مقالات

نکات مهم برای فروش سریع تر ملک

نکات مهم برای فروش سریع تر ملک

نکات مهم برای فروش سریع تر ملک

بعضی از وقتا ها به دلایل مختلف مثلا مهاجرت،نیاز مالی،سرمایه گذاری در بازارهای دیگر و… نیاز داریم که ملک خود را هرچه سریع تر به فروش برسانیم،در حالت عادی زمان زیادی لازم است تا یک ملک مورد پسند خریداران قرار بگیرد و به فروش برسد اما ما در این قصد داریم به شما راه حل هایی را معرفی کنیم تا با انجام و رعایت آن ها ملک تان را باسرعت بیشتری و راحت تر بفروشد.

قیمت گذاری اصولی

شما برای قیمت گذاری باید خود را به جای خریدار بگذارید و بببینید آیا قیمتی که تعیین کرده اید منصفانه است یا نه؟

قیبل از قیمت گذاری ویژگی های ملک خود را بررسی کنید و قیمت مناسبی را برروی آن بگذارید تا بعدا مجبور نشوید قیمت را کاهش دهید ،این موضوع میتواند باعث شود که خریداران فکر کنند که شما واقعا قصد فروش ملکتان را ندارید و فروشنده واقعی نیستید .

بیشتر بخوانید : نکات مهم برای فروش سریع تر ملک

زیبا سازی کردن دکوراسیون و فضای داخلی ملک

بعد از اینکه قیمت مناسبی را برای ملک خود مشخص کردید نوبت به ایجاد تغییر و زیبا سازی فضای داخلی ملکتان می شود،باید فضای داخلی خانه آنقدر زیبا و جذاب باشد که مشتریان و خریداران در نگاه اول جذب ملک شما شوند و حس خوبی در آنها ایجاد شودشما باید مشکلات ملکتان را پیدا کنید و آنها را رفع کنید. باید تمام بخش های ملک شما با هم همخوانی و هماهنگی داشته باشد. قبل از اینکه مشتری ها برای بازدید به خانه تان مراجعه کند خانه و وسایل آن را تمیز و مرتب کند.

آشپز خانه را اولویت قرار دهید آشپزخانه اهمیت زیادی در ملک دارد و داشتن ظاهری شیک و امروزی تاثیر بسیار زیادی در سرعت فروش ملک داد،داشتن کابینت های سالم و شیک،سینک و شیرآلات مناسب، تمیز بودن دیوار ها و سقف و… همه در زیبایی ملک و آشپزخانه تاثیر زیادی داردو هزینه ای که در باسازی آشپزخانه می کنید با فروختن سریع ملک به شما برمیگردد.

ساخت کمد دیواری

یکی دیگر از نکات مهم در فروش ملک استفاده از تمامی فضاهای بدون استفاده ملک تان برای ساختن کمد است تا هم فضای ملک تان یکدست دیده شود، و هم فضای ذخیره سازی خانه که برای خریداران اهمیت دارد بیشتر شود. 

استفاده از آگهی جذاب

شما باید برای فروش سریع تر ملک تان از آگهی برای معرفی آن استفاده کنید،که هم جذاب باشد و بتواند مشتری را جذب کند

در این مورد انتخاب درست کلمات با اهمیت است و شما باید ویژگی‌های منحصر به فرد و خاص ملک خود را پیدا کنید و با استفاده از کلمات مناسب و لحت جذاب آن را به خریدار انتقال دهید.

مثلا  اگر ملک شما مزیت‌هایی مانند دسترسی آسان و نزدیکی به مراکز خرید را دارد باید با استفاده از یک متن جذاب آن را به اطلاع مشتری برسانید، زیرا این موضوع یک قدم شما را در فروش سریع تر ملکتان به جلو میبرد.

بیشتر بخوانید : لند اسکیپ چیست؟

بازسازی نمای بیرونی ملک

مورد دیگری که خریدار در لحظه اول به آن توجه زیادی می کندنمای بیرونی ملک است،اگر نمای ملک، وضعیت نامناسبی داشته باشد و نامرتب یا کثیف باشد در لحظه اول یک امتیا زمنفی برای خرید ملک شما به حساب می آید.

اگر در فضای بیرونی یک ملک باغچه،گل و گیاه،نیمکت،صندلی، مجسمه و … وجود داشته باشد، تاثیر مثبتی در فروش سریع تر ملک شما میگذارد.

همکاری و انعطاف پذیری با مشتری

اگر شما واقعا قصد فروش ملک خود را دارید برای مدت مشخصی برنامه ریزی کنید تا امکان بازدید را برای مشتریان فراهم کنید.

وقتی که امکان بازدید از یک ملک راحت‌ باشد ،  آن ملک بیشتر دیده می شود و سریع‌تر هم به فروش می‌رسد. بیشتر دیده شدن ملک پیشنهادات بیشتری را برای صاحب یک ملک به همراه دارد و باعث سود مالی بیشتری  برای فروشنده در این زمینه می‌شود.

استفاده از فضای مجازی

این روزها استفاده از شبکه‌های مجازی و تبلیغات در آنها تاثیر بسیار زیادی بر هر کسب و کاری دارد، به دلیل اینکه استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتمای هر روز در حال افزایش است. پس یکی از بهترین راه‌هایی که به فروش ملک شما کمک میکند حضور در شبکه های اجتماعی است.

برطرف کردن عیب‌های ساختمان

در هر ملکی ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که باعث می شود فروش ملک سخت شود زیرا مشتری ها ملکی را میخواهند که بی عیب و نقص باشد و همچنین ملکی که مشکل و عیبی داشته باشد،ارزش کمتری دارد.

برای یافتن عیب های ملکتان خود را جای خریدار بگذاریدتا بتوانید به راحتی عیب های ساختمان را پیدا و شناسایی کنید.

شکستگی در سرامیک‌ها و کف پوش، خراب بودن شیرآلات، قدیمی بودن درها و پنجره ها و….

از جمله  عیب و نقس های یک ملک هستند که فروش سریع ملک را با موانع زیادی روبرو می‌کنند. و ارزش ملک را پایین می آورند.

برای زیبا تر شدن ملک و همچنین برطرف کردن عیبهای ملک میتوانید آن را بازسازی کنید.

بازسازی مخصوصا در ملک های قدیمی اهمیت ویژه ای دارد و داشتن ظاهری قدیمی و دارای عیب ارزش ملک را پایین می آورد و فروختن ملک را سخت می کند.

استفاده از بنر فروش ملک

یکی  دیگر از راه‌هایی که در زمینه فروش ملک متداول است.استفاده از بنر روی ملک مورد نظر است، مخصوصا وقتی که شما قصد دارید ملک خود را سریع تر بفروشید،میتوانید از بنر های فروش فوری استفاده کنید.

البته این کار در فضای مجازی هم میتوانید انجام دهید و ملک خود را در سایت های آگهی برای فروش بگذارید.

انتخاب زمان مناسب

از دلایلی که میتوانید باعث شود ملک شمادیر به فروش برسد انتخاب زمان نامناسب برای فروش ملک است.برای اطلاع از زمان مناسب فروش ملک میتوانید از مشاورین املاک زمان مناسب برای فروش را بپرسید.

به طور کلی فصل بهار و تابستان زمان مناسبی برای خرید و فروش ملک است.

ما در منطقه خوش آب هوای تهراندشت(کردان جنوبی) بهترین ویلا ها و باغ ها با شرایط عالی  برای شما در نظر داریم.

تمام ملک های موجود در منطقه ما دارای تمام امکانات و در قیمت های متفاوت و مناسب برای شما است که می توانید در بین ملک های متنوع بهترین انتخاب را داشته باشد و با خیالی آسوده و مطمئن خرید کنید و سرمایه گذاری عالی  داشته باشید. همچنین حضور یک مشاور املاک متخصص و مورد اعتماد میتواند روند فروش ملک شما را سریع تر کند و به بهترین شکل ممکن ملک شما را به فروش برساند.

برای دریافت مشاوره راهنمایی در زمینه فروش ملک  و خرید ویلا در تهراندشت با مشاورین املاک ویلادشت تماس بگیرید .

مطالب بیشتر : 7 مورد از مزایا و معایب ویلاهای پیش ساخته 

 خرید ملک در تهراندشت برای سرمایه گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.