مقالات

چرا خرید باغ ویلای شهرکی در تهراندشت؟

چرا خرید باغ ویلای شهرکی در تهراندشت؟

چرا خرید باغ ویلای شهرکی در تهراندشت؟

انواع باغ ویلا

 

در حالت کلی باغ ویلاها به دو دسته تقسیم می شوند

 

  • باغ ویلای شهرکی
  • باغ ویلای مستقل

 

 

 

باغ ویلای شهرکی

 

باغ ویلای شهرکی ،ویلایی است که در کنار مجموعه‌ای از ویلاها در زمینی پهناور،ساخته می شود در واقع همه این نوع ویلاها ظاهری شبیه به هم دارند و توسط فردی، مدیریت و کنترل می‌گردند و دارای معماری یکسان و نگهبان می باشد که نشان دهنده امنیت شهرک می باشد.

 

باغ ویلای مستقل

 

باغ ویلای مستقل به ویلاهایی گفته می شود که شخصی ساز شده باشد، زمین چنین ویلایی مستقل است و به ملک یا فرد دیگری وابسته نیست، شما میتوانید یا یک زمینی خریداری  کنید و در آن ویلای خود را در آن بسازید و یا یک ویلای مستقل با معماری متفاوت خریداری کنید.

قیمت باغ ویلای شهرکی تهراندشت

تقاضای زیاد مردم برای خرید باغ ویلا یکی از عوامل رشد و توسعه ساخت باغ ویلاهای شهرکی  در سال های اخیر است . برای ساختن این نوع ویلاها به زمین های وسیع و بزرگ نیاز است . برای همین این ویلاها اغلب در مناطق خارج از شهر و توسط پیمانکاران انبوه‌ساز ساخته می‌شوند.

 

 موقعیت این شهرک ها و همچنین خرید مصالح به صورت عمده باعث کمتر تمام شدن هزینه ساخت باغ ویلای شهرکی شده است، بنابراین خرید باغ ویلای شهرکی به افرادی که بودجه محدودی برای خرید باغ ویلا دارند، توصیه می‌شود.

 

امنیت باغ ویلای شهرکی

زمانی که شما یک باغ ویلای مستقل خریداری می کنید باید تمام مسائل مربوط به امنیت و نگهداری از باغ ویلا مانند آبیاری درختان وگل ها، بازید از کنتور برق و… در صورت عدم حضور همیشگی تان درباغ ویلا را به تنهایی و با هزینه بالا انجام دهید و همچنین مشکلاتی را هم برایتان ایجاد می‌کند. اما در باغ ویلای شهرکی شما با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه و یا سالیانه برای نگهبانی بیست و چهار ساعته، نگهداری و پاکسازی محوطه باغ ویلا،نگهدای از فضای سبز باغ ویلا و…..  دیگر نگرانی بابت این گونه مسائل نخواهید داشت.

باغ ویلای  شهرکی به نسبت باغ ویلای مستقل از امنیت بیشتری برخوردار هستند، اینگونه ویلاها برای کسانی که فقط برای تعطیلات ،مناسبت های خاص  و تابستان به باغ ویلاهای خود میروند وبقیه ی روزهای سال خالی از سکنه است مناسب می باشد زیرا شهرک ها دارای نگهبان ۲۴ ساعته می باشند.

 

قوانین باغ ویلای شهرکی

  • محوطه باغ ویلای شهرکی برای همه ساکنین شهرک، مشترک است، بنابراین شما به راحتی و به تنهایی اجازه تغییرات در محوطه داخل شهرک را ندارید. برای تغییر در نمای ویلا نیاز به کسب مجوز دارید و به تنهایی نمی‌توانید این کار را انجام دهید.

 

  • درباغ ویلای شهرکی برعکس باغ ویلای مستقل اعمال هر گونه تغییری در موضاعاتی که مشترکند، بدون اجازه از تک تک ساکنان، انجام پذیر نخواهد بود.

 

  • ممکن است قوانین و مقرراتی برای رعایت سکوت و عدم ایجاد مزاحمت و سروصدا پس از ساعاتی خاص در ویلا شهرکی وضع شده باشد، با این حال شلوغی در باغ ویلای شهرکی زیاد است.

 

باتوجه به نکات گفته شده و ویژگیهای باغ ویلای شهرکی و باغ ویلای مستقل ،اگر انتخاب شما باغ ویلای شهرکی میباشد.

باغ ویلای شهرکی در تهراندشت یکی از بهترین مناطق برای خرید این نوع ویلا است به دلیل داشتن ویژگی های بسیار عالی مثل آب وهوای بسیار خوب ،نزدیکی به تهران و کرج، داشتن حداقل ترافیک برای رسیدن به این منطقه از سمت تهران و….

 املاک ویلادشت یکی از معتبرترین و بروزترین واسطه ها برای خرید و فروش انواع ویلا ( باغ ویلا ، ویلای شهرکی ،مدرن،کلاسیک،دوبلکس و…) برای همه سلیقه ها می باشد.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید ویلا در تهراندشت و همچنین مشاوره کاملا رایگان با مشاورین ما در ارتباط باشید.
۰۹۱۲۶۶۲۰۰۳۵ اقای بهرامی
۰۹۱۲۶۶۳۴۹۰۴ اقای فلاح
۰۹۱۲۲۶۲۳۳۵۲ اقای روستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.